FORUM ALUMNI SMK AYER HITAM
~~~SELAMAT DATANG~~~
~~~Jom Update Topik-topik yang ada~~~
~~~Silaturrahim dijalin, kenangan dirungkai, membibitkan kembali senyuman~~~

Kalau belum Register....apalagiii...register je leee.....

Join the forum, it's quick and easy

~~~SELAMAT DATANG~~~
~~~Jom Update Topik-topik yang ada~~~
~~~Silaturrahim dijalin, kenangan dirungkai, membibitkan kembali senyuman~~~

Kalau belum Register....apalagiii...register je leee.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih

d
matyuih
padi_jerlun
shaifulanuar
mat syah_sanglang
Gee
sani mustafa
faiz
Rosnah
lieyana
ajaiTM
hisham
lemontree95
SidiA
mailsnsb_2
MetSanglang
Khairi
freedose
tOksiak
23 posters

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih Empty Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih

Post by tOksiak Mon Sep 28, 2009 10:55 pm

Bleh tahan jugak kunjungan rakan2 kita nih...alhamdulillah...semoga berterusan mcm nih....

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, caca@bijak, mael_paku, mailsnsb_2, Mat_Saad_lubuk_ayaq, MetSanglang, NOOR HAYATI, SidiA, suhaimi27, tOksiak
tOksiak
tOksiak
Kawan Rajin Masuk

Cancer Posts : 370

http://toksiak-reputs.blogspot.com

Back to top Go down

Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih Empty Re: Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih

Post by freedose Mon Sep 28, 2009 11:23 pm

freedose satu lagi.... hehehehe
freedose
freedose
Kawan Baloq Liat

Taurus Posts : 21

http://www.4finderz.net

Back to top Go down

Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih Empty Re: Ramai jugak yg melawat dlm tempoh 12 jam nih

Post by tOksiak Mon Sep 28, 2009 11:39 pm

freedose wrote:freedose satu lagi.... hehehehe
ok ok ...dh buh dah heheheheh....

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, caca@bijak, freedose, mael_paku, mailsnsb_2, Mat_Saad_lubuk_ayaq, MetSanglang, NOOR HAYATI, SidiA, suhaimi27, tOksiak
tOksiak
tOksiak
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by Khairi Tue Sep 29, 2009 7:11 am

Aku dah masuk.
Khairi
Khairi
Kawan Masam..Sansen Gila..

Aries Posts : 1493

Back to top Go down

Post by MetSanglang Tue Sep 29, 2009 9:50 am

aku pun
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Aquarius Posts : 656

Back to top Go down

Post by mailsnsb_2 Tue Sep 29, 2009 12:22 pm

aku kerap gak masuk,tapi tak beberapa syok jugak sbb rasa mcm terasing sikit,geng geng lapih kami tak kerap masuk...dok tumpang sikit sikit ngan senior la...tumpang gembira ngan abang abang la..yg kenai rapat sikit tok siak ngan caca la.
mailsnsb_2
mailsnsb_2
Kawan Kerap Masuk

Libra Posts : 228

Back to top Go down

Post by SidiA Thu Oct 01, 2009 3:34 pm

Members connected during last 12 hours : cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, khairi, lemontree95, lieyana, Mat_Saad_lubuk_ayaq, NOOR HAYATI, SidiA

utk petang nih......ramai gak....

MAeyyy...jgn mcm tu....kecoh kan ja forum nih...ajak2 geng2 hampa masuk...buka la cerita wehh....
SidiA
SidiA

Taurus Posts : 2719

Back to top Go down

Post by lemontree95 Thu Oct 01, 2009 3:44 pm

wei maey...aku lagi takdak geng yang seangkatan....belasah sajala...hang ajak la depa masuk...aku kenai hampa...tu sorang lagi geng hampa yang menikah dgn orang telok tui tu nama apa...dua laki bini belajaq kat ayaq itam...
lemontree95
lemontree95
Kawan Rajin Masuk

Gemini Posts : 418

Back to top Go down

Post by SidiA Thu Oct 01, 2009 3:51 pm

Registered Users: amir aa, lemontree95, NOOR HAYATI, SidiA
Members connected during last 12 hours : amir aa, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, khairi, lemontree95, lieyana, Mat_Saad_lubuk_ayaq, NOOR HAYATI, SidiA
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by SidiA Thu Oct 01, 2009 8:01 pm

Registered Users: Gee, lemontree95, NOOR HAYATI, SidiA

Members connected during last 12 hours : amir aa, caca@bijak, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, Gee, khairi, lemontree95, lieyana, Mat_Saad_lubuk_ayaq, NOOR HAYATI, Rosnah, SidiA, tOksiak
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by mailsnsb_2 Fri Oct 02, 2009 8:29 am

lemontree95 wrote:wei maey...aku lagi takdak geng yang seangkatan....belasah sajala...hang ajak la depa masuk...aku kenai hampa...tu sorang lagi geng hampa yang menikah dgn orang telok tui tu nama apa...dua laki bini belajaq kat ayaq itam...

aku la tu,hehe.menantu tok seman md noh ngan che su.dulu umah bini aku hujung kampung kat pokok buluh tu.la ni dh pindah kt belakag umah tok aaa.tok bini aku.sorang lg member bini aku zarinani tu anak din dok juai nira.belakag umah kak ya.abang dia zamree tu seangkatan ngan abang aku.yusuf.sama ngan tok siak.
mailsnsb_2
mailsnsb_2
Kawan Kerap Masuk

Libra Posts : 228

Back to top Go down

Post by hisham Fri Oct 02, 2009 9:56 am

he he he, aku tumpang baca ja, geng seangkatan aku sorang pun x dak ni, depa x tau kut
hisham
hisham
Kawan Baloq Liat

Gemini Posts : 43

Back to top Go down

Post by ajaiTM Fri Oct 02, 2009 1:27 pm

hisham wrote:he he he, aku tumpang baca ja, geng seangkatan aku sorang pun x dak ni, depa x tau kut
jgn lagu tu..kita satu bumbung dulu smkah...apa nak kisah.... no hal..lah... kami ni ni bangkat adik2 tu..
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Virgo Posts : 345

http://tengokni.com/

Back to top Go down

Post by lieyana Fri Oct 02, 2009 3:23 pm

erm...tak ramai la ...kene heboh lagi nie kasi ramai....org pompuan pun sikit...caca ngan aku jer kot...bila on x tau nk cita apa...x leh chat ka kat sini...

lieyana
Kawan Baloq Liat

Leo Posts : 22

Back to top Go down

Post by MetSanglang Fri Oct 02, 2009 4:25 pm

hisham wrote:he he he, aku tumpang baca ja, geng seangkatan aku sorang pun x dak ni, depa x tau kut
x dak hai brader,nak bantai-bantai ja,agak brader ni dan ka zaman cikgu Saad Man?anak dia lapih kami,tapi tu la tak join lagi porum ni kalaut btoi.
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Back to top Go down

Post by SidiA Sat Oct 03, 2009 12:25 am

lieyana wrote:erm...tak ramai la ...kene heboh lagi nie kasi ramai....org pompuan pun sikit...caca ngan aku jer kot...bila on x tau nk cita apa...x leh chat ka kat sini...
masuk ja....layan ja lieyana weh...kalau semua pempuan pakat kata mcm tu...tkdak la bunga2an kt sini...semua kumbang tua belaka dok merayau...mana best...segagan belaka.....mai ja...buh la apa2 cerita yg dapat dari intenet ka..apa kaa...layan jaaa...

ruang chat atau chat room hari tu tuan admin tu dh buka tapi tk berapa dapat sambutan...jadi ditutup balik....kalau nk..nnt sy suruh tuan admin buka balik hehehhe...ada kt bawah sekali di muka depan forum nih....

HISHAM~~~~~~~~~jgn kata lagu...masuk ja...betui kata AjaiTM....janji mai dari sekolah yg sama.....ajak kawan2 lain masuk sama....
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by Khairi Sat Oct 03, 2009 12:33 am

MetSanglang wrote:
x dak hai brader,nak bantai-bantai ja,agak brader ni dan ka zaman cikgu Saad Man?anak dia lapih kami,tapi tu la tak join lagi porum ni kalaut btoi.

Met, aku dah habaq 5 kali kat Pin Saad Man hari raya kat rmh dia suruh masuk forum, ketegaq betoi.
Khairi
Khairi

Aries Posts : 1493

Back to top Go down

Post by SidiA Sat Oct 03, 2009 12:57 am

Registered Users: khairi, lieyana, SidiA

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, amir aa, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, Gee, khairi, lieyana, MetSanglang, NOOR HAYATI, pizi, Rosnah, sani mustafa, shah, SidiA, tOksiak, wak_karto
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by tOksiak Mon Oct 12, 2009 9:11 pm

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, caca@bijak, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, Khairi, lieyana, mael_paku, mat syah_sanglang, Mat_Saad_lubuk_ayaq, meliee, MetSanglang, Rosnah, SidiA, tOksiak
tOksiak
tOksiak
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by ajaiTM Tue Oct 13, 2009 12:04 am

teharu aku....ni semua berkat kerajinan hg pak mok...taksangka aku ada kengkawan yg dpt menyatukan kengkawan lama....(dok menaip sambe belinang ayaq mata....)
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Virgo Posts : 345

http://tengokni.com/

Back to top Go down

Post by MetSanglang Tue Oct 13, 2009 7:58 am

patuh bah KL, ayaq mata hang dok tughun..........
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Back to top Go down

Post by MetSanglang Tue Oct 13, 2009 8:01 am

satu lagi........buat semua...takan lepih kami ja dok goreng,dalam porum ni bukan kigha senior ka junior ka,kita sekapai......boh ja ,takut pa bukan ada ragging nak takut2...kan-kan!!!!!!!!!!!!!!
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Back to top Go down

Post by tOksiak Tue Oct 13, 2009 11:18 pm

ajaiTM wrote:teharu aku....ni semua berkat kerajinan hg pak mok...taksangka aku ada kengkawan yg dpt menyatukan kengkawan lama....(dok menaip sambe belinang ayaq mata....)

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, amir aa, caca@bijak, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, Gee, JATT, lieyana, mael_paku, mat syah_sanglang, MetSanglang, nz, Pak Lang Jan, PnjangNisah, Rosnah, shaifulanuar, tOksiak, zdan@pakDan

Jai.....Tkdak makna kalau Pak MoQ ja yg rajin kalau tkdak perkongsian dgn kawan2.....kalau kita tk UP forum nih....benda akan jadi kaku.....keraih mcm tu jaaa....tk ektif..senyap la dlm intenet.....masing2 kita dok posting....maka naik laaaa...tajuk forum nih...apa2 pun aku sekadar berusaha utk kembalikan kita semua bersama....tk kira junior or senior....yg penting lepas ja sekolah kita dah terpisah..tk kenaihilang dari pandangan...hati mungkin tidak....jOm kita ikat balik silaturrahim...
tOksiak
tOksiak
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by tOksiak Wed Oct 14, 2009 12:58 am

Members connected during last 12 hours : ajaiTM, amir aa, caca@bijak, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, freedose, Gee, JATT, lieyana, mael_paku, mat syah_sanglang, MetSanglang, NisahPnjang, nz, Pak Lang Jan, PnjangNisah, Rosnah, shaifulanuar, tOksiak, zdan@pakDan
tOksiak
tOksiak
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by SidiA Wed Oct 21, 2009 8:05 pm

Registered Users: Leh Korea, nz, SidiA
Members connected during last 12 hours : caca@bijak, cikguasrul, cIK_kIYaH_aYaQ_iTaM, din karpan, faiz, Gee, hisham, Khairi, Leh Korea, mat syah_sanglang, MetSanglang, NOOR HAYATI, nz, Rohaya Md Ali, Rosnah, shaifulanuar, SidiA, tOksiak

sungguh ramai yg berkunjung....
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics